Koncepcija | mažoji architektūra

San.mazgų Išdėstymas

Siūlomas sanitarinių mazgų išdėstymo tinklas susideda iš dviejų pagrindinių ašių – stacionarių sanitarinių mazgų įrengimas prie regioninio kelio, esančiose automobilių stovėjimo aikštelėse su pajungimu į esamą buitinių nuotekų tinklą ir biotualetų įrengimas ties įėjimais į paplūdimį. Sanitariniai mazgai įrengiami prie pagrindinių, link jūros vedančių takų, greta grįsto užkopio tako, kuriuo galėtų naudotis spec. transportas.

Biotualetų ir stacionarių tualetų išdėstymo schemos:

   

Ties įėjimais į paplūdimį siūloma įrengti savito dizaino tualetus su standartinėmis biotualetų kapsulėmis, kurių panaudojimas užtikrintų nenutrūkstamą mazgų priežiūrą (perkama paslauga iš biotualetus tiekiančios įmonės). Biotualetai numatyti maksimaliai integruoti į aplinką, trikampės struktūros statinėliai, apželdintais ar apsamanojusiais stogais.

Ties regioniniu keliu įrengiami sanitariniai mazgai sutapdinami su aptarnavimo salomis, priklausomai nuo esamos aikštelės lankytojų srauto. Ties regioniniu keliu praeina inžineriniai tinklai, todėl sanitarinių mazgų pajungimas į bendrą sistemą būtų nebrangus ir nekomplikuotas.

Paplūdimio infrastruktūra

Rekomenduojama tęsti Karklės atlase siūlomus trikampių medinių struktūrų elementus (šiukšliadėžes, modulinius suolus ir gultus), juos papildant paplūdimio reikmėms reikalingais objektais.

Persirengimo kabinos galėtų įgyti abstraktesnę, riedulius primenančia formą. Nereguliarios plokštumos geriau ištirptų pajūrio peizaže.

Trikampė forma, su į skardžio pusę kylančiomis pertvaromis, apsaugo nuo nereikalingų žvilgsnių „iš aukščiau“, tuo pačiu kabinoje esančiam atveria vaizdus į jūrą.

 

Aukštesnės pertvaros apsaugotų nuo nereikalingų žvilgsnių nuo kopos ar klifo

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s